Náš příběh

Příběh naší firmy GlashGirl se začal psát v roce 2015. Za celým začátkem firmy stojí Michal - cestovatel, kreativec, podnikatel a milovník rychlých aut - a Lucka - fashion maniačka, shopoholička a člověk s neskutečnou chutí do života. Jako každé malé dívka i Lucka měla od malička sen pohybovat se ve světě módy. Rozhodnutí tedy bylo jasné. Spolu s Michalem se rozhodli otevřít módní e-shop, který bude plnit sny.

Obchod, který plní sny

Každá z nás má svůj malý módní vesmír, ve kterém najde to, co potřebuje. To, po čem její srdce nejvíce prahne. Hledáme tak věci, které budou zvýrazňovat její výjimečnost, zvýrazní její vnější krásu a pomohou v budování světa, za který tak dlouho bojuje.

Postupně se tak náš malý e-shop začal plnit různými kousky oblečení, které měly zachytit různorodost ženského světa. Protože jak dobře víme, my ženy jsme opravdu různé. Ačkoli nás všechny spojuje boj za správnou věc, máme jiný styl oblékání, jiné preference v make-upu, každá chodíme k jiné kadeřnici. A také právě proto vznikl tento originální módní koncept!

GlashGirl se ti tak snaží už roky dodávat stále nové kousky, které jsou momentálně nejvíce trendy a zároveň jsou to jednoduché a snadno kombinovatelné kousky vhodné i do pracovního prostředí. GlashGirl se tak stal obchodem, ve kterém najdeš vše, co právě hledáš.

Stylové věci za přijatelné ceny

Určitě však všech zajímá odkud pochází oblečení, jaká je kvalita a celkově, jaké služby glash poskytuje. Během několika let jsme přišli do kontaktu se stovkami výrobců a tak jsme si uměli vybrat jen těch nejlepších. Vytvořili jsme si tak síť kvalitních výrobců, ať už z Francie, Itálie, Polska a Číny. Za kvalitou každého produktu stojíme, a každá jedna věc prochází kontrolou, aby se nestalo, že by byl zákazníkem dodán poškozené zboží. Spokojenost zákazníků je pro glash klíčová.

Co se během let změnilo?

Na fashion trhu působíme od roku 2014 s menšími obměnami. Prošli jsme s mnoha změnami a překážkami, které nás vždy tlačily k tomu, jak to dělat lépe a jinak. Prošli jsme si interními i externími změnami. Přestěhovali jsme se, přestavěli jsme si budovu a sklady, prestriedali jsme množství fotografů, modelek a vypracovali jsme si kvalitní zákaznický servis. O všechny naše úspěchy se s vámi dělíme na sociálních sítích. Momentálně sestává naše firma z osmi interních zaměstnanců a mnoho externistů, kteří nám pomáhají v každém směru.

V roce 2021, který byl pro nás přelomový, jsme si prošli radikálními změnami. Dříve jste nás mohli poznat jako GlashGirl, změny se netýkaly pouze změny názvu, ale celého směrování firmy které vystihuje slogan "Z dívky jsme vyrostli na dospělou ženu". A proto jsme vám nyní schopni nabízet ty nejlepší kousky francouzských a italských značek. Změnou prošel i kompletně eshop, přesedlali jsme na novy systém, který stále vylepšujeme a přizpůsobujeme aby nakupování bylo co nejjednodušší.

Jaké jsou plány do budoucna?

Je toho hodne! Máte se opravdu na co tešit!

Váš glash.